Ismét hazai győzelmekkel zárult a Kecskeméti minősítő

Horváth Balázs sem tétlenkedett, hiszen lovaival PM Diamantinával, PM Caselloval és PM Lavarone-nal egy első, két második és egy harmadik helyet gyűjtött be.

A nagykörben két külsős lovas tudott még dobogós helyezést elcsípni, pénteken Rezgő Zoltán és K-Waimea lett harmadik, szombaton pedig a kaposvári versenyző, Burucs Barna és Helios-C.

A következő minősítőre Február 16-18. között kerül sor Hortobágyon, amit élőben közvetít a RiderLine. Emellett kétnapos regionális versenyt rendeznek Kaposváron és Budapesten is a hétvégén, 16.-án pedig díjugrató rajtengedély vizsgát tart a Nemzeti Lovarda.

27939100 1654419174581420 1353457477 n

A hírt a Riderline, a Magyar Lovas Szövetség médiapartnere készítette.

Fotó: Hajdu Krisztina lovasfoto.hu

© Magyar Lovas Szövetség | Minden jog fenntartva | Oldaltérkép | Grafika és szerkesztés: Win-Win Position Kft.